depilconcept.sk

Naše procedúry a ošetrenia

Spoznajte všetky naše ošetrenia a procedúry

Sme špecialisti na trvalé odstránenie ochlpenia. Zistite viac o najefektívnejších a najpohodlnejších ošetreniach, ktorým u nás môžete svoju pokožku podrobiť. Garantujeme, že Vaša spokojnosť a skvelá pohoda sú našou najvyššou prioritou. Chceme dosiahnuť, aby ste sa cítili vynikajúco vo vlastnej koži!
Okrem bezbolestnej trvalej epilácie so zárukou výsledkov, sa zameriavame na celkové zdravie pokožky a tomu pridružené techniky. To nám umožňuje odlíšiť sa od konkurencie.

Vyberte príslušnú kartu z našej ponuky a prečítajte si o liečbe a procedúre, ktorá Vás zaujíma:

Trvalá epilácia prevratnou metódou SHR in Motion

Svetelný lúč emitovaný zariadením SHR in Motion preniká epidermou do dermis a je selektívne absorbovaný melanínom - pigmentom nachádzajúcim sa v chĺpkoch. Veľké množstvo absorbovanej energie spôsobuje rýchle zvýšenie teploty chĺpku, čo vedie k poškodeniu vlasovej cibuľky. Pokožka okolo chĺpkov je vďaka neporovnateľne nižšiemu obsahu melanínu úplne v bezpečí. Liečba nespôsobuje podráždenie, ako je tomu napríklad pri voskovaní alebo epilácii laserom a hlavne nspôsobuje žiadnú bolesť.
Viac info

Fotoomladenie E-LIGHT (IPL+RF) [Fotorejuvenizácia]

Neinvazívne omladenie pleti. Špeciálne vybraný svetelný lúč IPL stimuluje fibroblasty - kožné bunky zodpovedné za tvorbu kolagénu a elastínu. Prirodzené regeneračné procesy sa spúšťajú zvyšovaním teploty v pokožke. Zvyšuje sa produkcia vlákien, ktoré pomáhajú udržiavať mladistvý vzhľad. Zlepšuje sa tiež mikrocirkulácia krvi, vďaka čomu je pokožka lepšie vyživovaná a okysličená. Ďalším efektom je zníženie mierneho zafarbenia a jaziev.
Viac info

Komfortná depilácia voskom

Horúci tekutý vosk nanášaný v smere rastu chĺpkov siaha hlboko, takže je schopný odstrániť chĺpky a korienok. Takéto odstraňovanie chĺpkov spôsobuje, že opätovný rast trvá dlho a chĺpky, ktoré sa pravidelne depilujú, sú čoraz tenšie.
Viac info

Účinná redukcia akné

Svetlo IPL emitované hlavou prístroja je absorbované štruktúrami prítomnými v Propionibacterium acnes - baktériách zodpovedných za tvorbu akné. Energia absorbovaná žiarením ničí baktérie a bráni ďalšiemu vývoju zmien. Ošetrenia IPL navyše prispievajú k výraznému zníženiu aktivity mazových žliaz (zníženie sekrécie mazu), redukcii pórov a regenerácii nevzhľadných jaziev po akné.
Viac info

Redukcia krvných cievok a odstraňovanie pigmentových škvŕn

Svetlo emitované zariadením IPL je absorbované hemoglobínom, látkou v krvi. Rovnako ako v prípade fotoepilácie, aj toto farbivo je zničené v dôsledku požitia obrovskej dávky energie, ktorá poškodzuje okolité tkanivá - steny krvných cievok. Po asi tucte dní sú poškodené tkanivá metabolizované telom a cievka postupne bledne.
Viac info

Prírodná kozmetika ConceptPlus

ConceptPlus je prírodná kozmetika, vytvorená ako odpoveď na potreby klientov DepilConcept! Vyrobená len z látok získaných z organického biologického pestovania, bez umelých prísad, netestovaná na zvieratách a je charakterizovaná svojou výnimočnou biotechnologickou kvalitou. Kozmetika je založená na účinných látkach morského pôvodu. Vyrobená exkluzívnym producentom kozmetiky vo Francúzsku.
Viac info