depilconcept.sk

O nás

KTO SME?

Pokožka odráža vnútornú a vonkajšiu pohodu každého človeka. 
Poznáme dôležitosť tohto orgánu, preto v spoločnosti DepilConcept využívame tie najlepšie liečebné postupy a technológie pri ošetrovaní vašej pokožky a dosahovaní všetkých vašich špecifických cieľov. 

S viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti Fotoepilácie a Fototerapie, má Depilconcept kompletnú ponuku služieb a riešení pre trvalé odstraňovanie ochlpenia a ošetrenia pleti, ktoré sú prispôsobené a dostupné každému.

To všetko s bezpečnosťou a dôverou, ktorú môžu poskytnúť iba špecialisti v tejto oblasti. Našou prioritou sú naši zákazníci a preto dennodenne pracujeme na tom, aby sa cítili sebaisto vo svojej koži a tele. 

NAŠA HISTÓRIA?

V roku 2007 sme sa rozhodli vytvoriť nový spôsob pohľadu na starostlivosť o zdravie a krásu a priniesť nový koncept kvalitnej estetickej a fototerapeutickej liečby na slabo rozvinutý a neprístupný trh. Cieľom bolo poskytovať kvalitné a efektívne výsledky, ktoré budú prístupné a môže si ich dovoliť väčšina klientov.

DepilConcept bol vytvorený, aby sprístupnil trvalé odstraňovanie chĺpkov / fotoepiláciu a fototerapiu každému a umožnil Vám riešenie problémov s ochlpením a pokožkou pomocou tých najmodernejších technológií a za pomoci špecializovaných odborníkov.

Tento nový spôsob pohľadu na krásu bol víťaznou stávkou, čo dokazuje rast našej siete kliník vo franchisingovom systéme, ktorý už má viac ako 180 kliník vo svete. Pokračujeme v raste so solídnym medzinárodným projektom a našou prítomnosťou v mnohých krajinách, ako Portugalsko, Brazília, Poľsko, Slovenská a Česká republika, Írsko a Severné Írsko,Kapverdy, Srbsko... Sme lídrom na trhu v Portugalsku a Poľsku a neustále rastieme aj v iných krajinách s našim zastúpením. Tento rast je podporovaný hodnotami a piliermi značky a zameraním sa na kvalitu služieb, o čom svedčí viac ako 200 000 klientov, ktorí navštívia naše kliniky každý rok.

Technológie a kvalita sú našou súčasnosťou a budú našou budúcnosťou! Využívame najnovšiu jedinečnú technológiu pre epiláciu SHR In Motion, s ohľadom na čo najlepšie, najkvalitnejšie služby a spokojnosť zákazníkov. Našou vôľou je priviesť naše kliniky do čo najväčšieho počtu miest a pre čo najviac ľudí. Chceme prispieť k vášmu blahu a obnoveniu sebavedomia, čím vám spríjemníme a zjednodušíme každodenný život.

VÍZIA

Chceme, aby sa všetci ľudia cítili dobre vo svojej koži

 

MISIA

Zlepšiť sebadôveru a sebaistotu klientov, poskytovať im najlepšie výsledky a pomáhať im mať hladkú a zdravú pokožku, aby si mohli vychutnávať každú chvíľu svojho života.

 

HODNOTY

Hodnoty, ktoré definujú princípy fungovania DepilConceptu, sú:
Dôvera
Máme kvalifikovaných špecialistov a certifikát záruky výsledkov, čo poskytujú potrebnú bezpečnosť našim klientom.
Dynamika
Sme značka mladého ducha, ktorá sa ľahko prispôsobuje požiadavkám trhu.
Osobný a profesionálny rozvoj
Rozvíjame zručnosti, školíme náš tím a podporujeme podnikanie.
Kvalita
Ponúkame služby trvalého odstraňovania chĺpkov, ktoré fungujú !

ČO PONÚKAME ?

Inovatívne ošetrenia a služby vysoko kvalitnej fotoepilácie a fototerapie vhodné pre širokú škálu typov pleti, ako aj pre potreby tváre a tela.

AKO ?

Kombináciou najnovšej technológie so špecializovanými a vyškolenými odborníkmi, ktorí analyzujú každý prípad jedinečným spôsobom, pričom odporúčajú najvhodnejšie a najosobnejšie riešenie.

PREČO ?

Veríme, že pohoda, zdravie a krása sú vnútorne prepojené a prispievajú k zlepšeniu sebavedomia a kvality života našich klientov.

 

CERTIFIKÁT ZÁRUKY VÝSLEDKOV 

CERTIFIKÁT ZÁRUKY DEPILCONCEPT je na trhu jedinečný a stavia nás pred všetku konkurenciu.  Bol vyvinutý s cieľom zaručiť najvyššiu kvalitu služieb poskytovaných zákazníkom kliník DepilConcept. Toto osvedčenie zaručuje, že vo výnimočných prípadoch, v ktorých dosiahnuté výsledky nedosahujú požadovaných výsledkov, v dôsledku vonkajších faktorov, budú mať zákazníci prístup k ďalším ošetreniam za symbolickú hodnotu, aby im bolo umožnené dosiahnuť požadovaný cieľ.
 
Tento dodatočný dokument znamená maximálnu transparentnosť a bezpečnosť pre všetkých zákazníkov DepilConceptu, potvrdzuje vysokú kvalitu služieb a zaisťuje dosiahnutie najlepších možných výsledkov trvalej epilácie s prihliadnutím na individuálne podmienky tela, vek zákazníka a technológiu SHR in Motion použitú v DepilConcepte.

DepilConcept zaručuje všetkým klientom sledovanie a hodnotenie účinkov liečby v každej fáze série a konzultácií počas 5. a 10. ošetrenia. Pri absencii viditeľných zmien v podobe redukcie chĺpkov alebo spomalenia rastu chĺpkov - po odporúčanej sérií zákrokov, je zaručené pokračovanie v liečbe, až kým sa nedosiahnu požadované výsledky za individuálnu symbolickú cenu pre každú zónu tela.

Ako aktivovať certifikát?

Pre aktiváciu Certifikátu záruky výsledkov je potrebné počas terapie splniť nasledujúce podmienky:
  • udržiavanie pravidelnosti ošetrení v súlade s informáciami v karte klienta;
  • nepoužívanie hormonálnych liekov alebo doplnkov výživy na posilnenie rastu vlasov, pokožky a nechtov;
  • dodržiavanie odporúčaní po zákroku doma, týkajúce sa starostlivosti o pokožku a prípravu chĺpkov;
  • získanie písomného súhlasu od DepilConcept Slovensko.
Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte svoju kliniku DepilConcept.