depilconcept.sk

Prírodná kozmetika ConceptPlus

certifikat zaruky
ConceptPlus je prírodná kozmetika, vytvorená ako odpoveď na potreby klientov DepilConcept! Vyrobená len z látok získaných z organického biologického pestovania, bez umelých prísad, netestovaná na zvieratách a je charakterizovaná svojou výnimočnou biotechnologickou kvalitou. Kozmetika je založená na účinných látkach morského pôvodu. Vyrobená exkluzívnym producentom kozmetiky vo Francúzsku.

Anti AGE - Colagenis

Starostlivosť o tvár je okamihom relaxácie - preto sme vytvorili líniu špeciálne navrhnutú pre tento rituál. Rad Colagenis pomocou najmodernejších technológií a vysoko účinnej prírodnej účinnej látky funguje podobne ako Botox - ale bez vedľajších účinkov. Vitalita pokožky sa obnoví rýchlo, intenzívne a prirodzene! Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Hydratačná Línia – Hidraskin & Hidracare

Línie Hidracare a Hidraskin sú určené na každodennú starostlivosť v 3 najdôležitejších krokoch: čistenie, tonizácia a zvlhčenie. Produkty Concept+ zahŕňajú všetky prvky morskej biosféry, ktoré sú schopné dodať pokožke hydratáciu, jemnosť a pružnosť - prirodzene a efektívne. Známky každodenného stresu sú eliminované organicky, v súlade s prírodou - poskytujú pokožke to najlepšie z morskej flóry a fauny. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Hydratačná LÍNIA so sfarbením – BB Cream SPF 50

Hektické tempo každodenného života necháva na starostlivosť o pleť málo času? Spoločnosť Concept+ vyvinula zvlhčujúci roztok so základnými prvkami, ktorý zlepšuje vzhľad a zdravie tváre. BB Cream Concept+ s ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu SPF50, hlboko hydratuje, vyhladzuje vrásky a účinne redukuje zafarbenie všetkých typov pleti, čím ju chráni pred každodennými účinkami UVA a UVB lúčov. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Línia regulátorov kožného mazu – PureSkin

Aby sa pokožka tváre hĺbkovo vyčistila a vyrovnala, používa rad - Pureskin najčistejšie prvky morskej prírody, ako sú organické riasy, na zvýraznenie vnútornej krásy. Produkty Pureskin riadia vylučovanie kožného mazu a menia vzhľad pokožky! Vďaka tomu je pokožka hladšia, vyčistená, matná a viditeľne zdravšia. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Línia proti škvrnám – Lumiderm

Línia Lumiderm bojuje proti škvrnám, ktoré sú viditeľné na našej tvári, dekolte a rukách. Zanecháva ju žiarivú, hydratovanú a bez škvŕn.

Peelingová línia pre tvár – ActiveSkin

Spoločnosť Concept+ vytvorila exfoliačný peeling na tvár, ktorý omladzuje pokožku a čistí ju od toxínov bez poškodenia jemnej pokožky. Exfoliačný peelingový rad ActivSkin, bohatý na morské riasy, čistí pokožku a bojuje proti známkam únavy. Odhaľuje hodvábnu, vyživenú a omladenú pokožku. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Línia na Hydratáciu tela – Hidraderm

Hydratácia pokožky je základným ošetrením. Je to viac ako súčasť vašej každodennej rutiny, malo by sa to vnímať ako chvíľa potešenia a relaxácie pre telo i myseľ. Organická hydratačná línia Concept+ kombinuje prírodné zložky a antioxidanty, ktoré pokožku zvlhčujú, dodávajú jej jas, chránia ju pred voľnými radikálmi. Pokožka vyjadruje krásu! Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Regeneračná línia – Genesis

Prirodzená obnova pokožky zvnútra, rýchlo a efektívne. Táto línia je správnym riešením! Séria biologických zložiek radu Concept+ Genesis chráni a obnovuje pokožku vystavenú denným voľným radikálom. Je nevyhnutným doplnkom fotoepilácie a fototerapie tváre a tela. Línia má regeneračné enzymatické vlastnosti na báze organického Aloe a antioxidačných vitamínov. Vytvorte si svoju pleť nanovo! Hladkú, dokonale zvlhčenú, bez zafarbenia a iných nedokonalostí. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

Línia UV Blocker - UVBlock SPF 50

Spoločnosť Concept+ vyvinula ochrannú líniu proti slnečnému žiareniu špeciálne prispôsobenú kozmetickej starostlivosti o telo a tvár, mysliac na zdravie a náročnú starostlivosť o pokožku. Rad ochrany proti slnku, ktorý sa používa na všetky typy pleti, má UV blokátory, ktoré vašu pokožku chránia bezpečným a jednoduchým spôsobom. Táto línia je pripravená na každodenné použitie alebo na nevyhnutnú špeciálnu ochranu, prispôsobená ošetreniam, ako je fototerapia a fotoepilácia. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept

Peelingová línia pre telo – ActiDerm

Spoločnosť Concept+ vytvorila exkluzívny revitalizačný vitamínový píling na telo, ktorý omladzuje pokožku a čistí ju od toxínov. Pílingový rad ActiDerm odstraňuje odumreté kožné bunky za pomoci čisto prírodných pílingových látok, chráni pokožku a zároveň ju hlbkovo hydratuje. Kozmetika je k dispozícii v salónoch DepilConcept!

KOZMETIKA CONCEPT+ JE K DISPOZÍCII V KLINIKÁCH DepilConcept!