depilconcept.sk

Fotoomladenie E-LIGHT (IPL+RF) [Fotorejuvenizácia]

certifikat zaruky
Neinvazívne omladenie pleti. Špeciálne vybraný svetelný lúč IPL stimuluje fibroblasty - kožné bunky zodpovedné za tvorbu kolagénu a elastínu. Prirodzené regeneračné procesy sa spúšťajú zvyšovaním teploty v pokožke. Zvyšuje sa produkcia vlákien, ktoré pomáhajú udržiavať mladistvý vzhľad. Zlepšuje sa tiež mikrocirkulácia krvi, vďaka čomu je pokožka lepšie vyživovaná a okysličená. Ďalším efektom je zníženie mierneho zafarbenia a jaziev.

FOTOOMLADZOVANIE - FOTOREJUVENIZÁCIA E-LIGHT (IPL + RF)

Fotoomladzovanie (Fotorejuvenizácia) je prielom v boji proti známkam starnutia pokožky. Najnovšia technológia umožňuje interakciu s pokožkou neinvazívnym spôsobom, pretože povrch epidermy nie je porušený. Ošetrenie E-LIGHT (IPL + RF) účinne redukuje samotné príznaky starnutia, škodlivých a zostarujúcich účinkov slnečného žiarenia a zaisťuje nízke riziko komplikácií a nulovú dobu zotavenia.. 

ZÍSKAJTE SVOJ VOUCHER NA 50%  ZĽAVU NA FOTOOMLADZOVANIE 

Účinky fotoomladzovacej kúry:

 • redukuje jemné linky a vrásky,
 • eliminuje prvé príznaky starnutia,
 • spevňuje, tonizuje pokožku,
 • regeneruje a stimuluje procesy prirodzenej regenerácie,
 • redukuje vačky pod očami a ochabnutú pokožku okolo čeľuste a krku (takzvaný Pelikán efekt),
 • zlepšuje farbu a dodáva pleti jasné osvieženie,
 • redukuje drobné jazvy. 

Účinky sú viditeľné po prvom sedení. Dochádza k redukcii jemných vrások, zlepšeniu napätia a pružnosti pokožky, dosiahnutiu rovnomerného odtieňa pokožky. Na prehĺbenie a upevnenie účinku používajte odporúčané série ošetrení.

Čo sa deje vo vnútri pokožky ako prebieha fotorejuvenizačná kúra?

Špeciálne vybraný svetelný lúč IPL stimuluje fibroblasty - kožné bunky zodpovedné za tvorbu kolagénu a elastínu. Prirodzené regeneračné procesy sa spúšťajú zvyšovaním teploty v pokožke. Zvyšuje sa produkcia vlákien, ktoré pomáhajú udržiavať mladistvý vzhľad. V dôsledku tepelného pôsobenia sa zlepšuje aj mikrocirkulácia krvi, vďaka čomu je pokožka lepšie vyživovaná a okysličená. Ďalším účinkom je odstránenie miernych sfarbení a jaziev. 

Výhody liečby fotorejuvenizáciou?

Ošetrenie pomocou fotorejuvenizácie sa výrazne líši od ostatných ošetrení zameraných na redukciu vrások a zlepšenie stavu pokožky. Výhodou je:

 • oveľa rýchlejší a intenzívnejší účinok,
 • krátky čas liečby,
 • žiadne podráždenie,
 • môžu byť vykonávané aj na koži s rozšírenými kapilárami,
 • bezbolestnosť,
 • nízke náklady na celú sériu ošetrení.

Ošetrenia sú minimálne invazívne, takže ich môžeme bez problémov vykonávať aj počas prestávok medzi každodennými povinnosťami. Tým, že nevzniká žiadne podráždenie, ošetrenie nespôsobuje problémy spojené s potrebou rekonvalescencie - k svojim každodenným činnostiam sa môžete vrátiť len pár minút po liečbe. 

ZISKAJTE SVOJ VOUCHER NA 50%  ZĽAVU NA FOTOOMLADZOVANIE 

Ako často by ste mali vykonávať fotorejuvenizačné kúry ?

Liečba sa uskutočňuje v sérii 10 sedení opakovaných v intervale 10 - 14 dní. Program sa vyberá vždy individuálne, v závislosti od stavu pokožky klienta, očakávaných účinkov a aktuálnej reakcie pokožky. Aby bol konečný efekt trvalý, mali by sa vykonať udržiavacie sedenia..

Účinok omladzovacej kúry E-LIGHT na ruky - PRED A PO


 
ZISKAJTE SVOJ VOUCHER NA 50%  ZĽAVU NA FOTOOMLADZOVANIE