depilconcept.sk

DC Bratislava APOLLO Business Center

certifikat zaruky
Profesionálne centrum na trvalú epiláciu a fototerapie tváre a tela.

* - povinné položky


Objavte naše epilačné a fototerapeutické ošetrenia v novom epilačnom centre DepilConcept Bratislava - Apollo Business Center

Pozývame Vás do nášho nového epilačného centra DepilConcept v Bratislave - Apollo Business Center na adrese Prievozská 4/B. Toto centrum je novou súčasťou našej rozvíjajúcej sa siete na Slovensku a v Česku a zároveň súčasťou najväčšej siete na trvalú epiláciu a fototerapie tela pozostávajúcej z vyše 220 centier v 11 krajinách sveta. 

Ponúkame moderné a plne profesionálne kozmetické ošetrenia, ako sú trvalá bezbolestná fotoepilácia, fotoomladenie, redukcia cievok a pigmentových škvŕn a liečba akné, vrátane služieb voskovania. Služby zamerané na skrášlenie Vášho tela a pomoc vašej duši. Garantujeme okamžité výsledky s čo najmenším počtom sedení.

Pre vás to znamená splnený sen o hladkej pokožke, zbavení sa prvých známok starnutia, spevnení tela za úžasne nízku cenu! Všetky ošetrenia sú vykonávané kvalifikovanými odborníkmi, ktorí šikovne používajú moderné vybavenie na dosiahnutie efektívneho účinku v krátkom čase.
+421948595202
ba.apollo@depilconcept.sk

Prievozská 4/B,
821 09 Bratislava