depilconcept.sk

DC Košice - Centrum (DUETT)

certifikat zaruky
Profesionálne centrum na trvalú epiláciu a fototerapie tváre a tela. Náš prvý DepilConcept na Slovensku.

* - povinné položky


Objavte naše epilačné a fototerapeutické ošetrenia v DepilConcept Košice - Centrum (Duett)

Pozývame Vás do nášho centra DepilConcept Košiciach v budove Duett. Toto profesionálne epilačné centrum vzniklo ako naša historicky prvá pobočka na Slovensku a v Česku, celosvetovo najväčšej siete na trvalú epiláciu a fototerapie tela. 

Ponúkame moderné a plne profesionálne kozmetické ošetrenia, ako sú trvalá bezbolestná fotoepilácia, fotoomladenie, redukcia cievok a pigmentových škvŕn a liečba akné, vrátane služieb voskovania. Služby zamerané na skrášlenie Vášho tela a pomoc vašej duši. Garantujeme efektívne výsledky s najlepšou starostlivosťou.

Pre vás to znamená splnený sen o hladkej pokožke, zbavení sa prvých známok starnutia, spevnení tela za úžasne nízku cenu! Všetky ošetrenia sú vykonávané kvalifikovanými odborníkmi, ktorí šikovne používajú moderné vybavenie na dosiahnutie rýchleho účinku v krátkom čase.

Pre vás to znamená splnený sen o hladkej pokožke, zbavení sa prvých známok starnutia, spevnení tela za úžasne nízku cenu! Všetky ošetrenia sú vykonávané kvalifikovanými odborníkmi, ktorí šikovne používajú moderné vybavenie na dosiahnutie efektívneho účinku v krátkom čase.

+421950898325
kosice@depilconcept.sk

Námestie osloboditeľov 3784/3B,
040 01 Košice