depilconcept.sk

BB CREAM SPF 50 – Hydratačný krém s ochranným UV faktorom a zafarbením

Hydratačný krém s ochranným UV faktorom a zafabením

Účinky :

  • Hĺbková hydratácia a účinná ochrana pred slnečným žiarením
  • Zabránenie vzniku vrások, redukcia škvŕn a nedokonalostí
  • Ochrana pred každodennou agresiou UVA a UVB lúčov
  • podklad pod Make-up s Omega 3, Omega 6 a Vitamínom E
Exkluzívne v salónoch DepilConcept

Objem

30ml

Určenie

Tvár a krk

Podrobnosti

Hydratačný BB Concept+ krém s ochranným faktorom a zafarbením chráni pokožku pred UV svetlom a pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Receptúra ​​zložená z čistých olejov Omega 3 a Omega 6 a vitamínu E. Hydratačný krém BB Cream poskytuje hĺbkovú hydratáciu po celý deň. Antioxidačný účinok Lyco Mega zabraňuje vzniku vrások a účinne redukuje škvrny a nedokonalosti na všetkých druhoch pokožky, pričom chráni pred každodennými agresiami z UVA a UVB lúčov.
 

Odporúčania:

Odporúča sa pre všetky typy pleti vďaka svojej ľahkej textúre a rýchlej vstrebateľnosti
 

Aplikácia

BB krém s vysokou ochranou proti slnečnému žiareniu s faktorom 50 je možné používať s make-upom ako podklad, pričom účinne zvlhčuje pokožku vašej tváre 
 

Metóda použitia

Je vhodné  nanášať ho rukami, pretože teplo z našej pokožky pomáha produktu topiť sa a ľahšie ho nanášať a vstrebávať. Naneste malé dávky BB krému na celú tvár a krk, masírujte, až kým nezískate homogénny vzhľad. 
 

Informácie pre zákazníkov

Môže sa používať každý deň a pretože má jemné sfarbenie, dá sa použiť aj ako podklad pod make-up, hoci krytie sa nerovná podkladu. Aplikujte po vyčistení, tonizácii a namiesto hydratácie alebo po hydratácii.