depilconcept.sk

LashLifting & LashBotox

certifikat zaruky
Pomocou lashliftingu dokážeme oživiť mdlé a nevýrazné riasy milé dámy. Pri tejto metóde podzvihneme indiviuálne každú riasu, tak aby riasy vyzerali hrubšie, tmavšie a dramatickejšie. Ošetrené riasy získajú svoj plný potenciál a vydržia niekoľko týždňov.

LASHLIFTING A LASHBOTOX

Je to ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje.

Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia.

Čo je to Lash Lift?

Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia.

To je výsledok prevratného spôsobu úpravy mihalníc.
 

Pri technike Lash Lift sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek a všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia.

Po vytočení a nafarbení rias sa následne na mihalnice aplikuje botox.

Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá na mihalnice.Je vhodná na všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé.

Čo je lash botox

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Tieto dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lift & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou.

V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.

Celá procedúra trvá 90 minút.

Je možné absolvovať aj osobitne iba lash botox (ošetrujúcu kúru na mihalnice), ktorý je pre úplný efekt potrebné absolvovať 1x do týždňa, počas 1 mesiaca. Veľmi vhodné pre poškodené a oslabené mihalnice po umelých mihalniciach.

Upozornenia

Túto procedúru je možné absolvovať raz za 4 týždne, nie skôr.

Po absolvovaní Lash liftingu a botoxu sa nesmú 6 týždňov aplikovať umelé mihalnice.

Po aplikácii nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up (špirála, očná linka, očné tiene na oči…). Po uplynutí 24 hodín si mihalnice môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi.

Mihalnice si nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice.